fbpx

BLAZEPOD | Akce -20% Trainer Kit

Posuň svůj trénink na úplně nový level s unikátní tréninkovou pomůckou BlazePod, která nemá obdoby. Nyní výjimečně o 20% levněji na celou tréninkovou sadu Trainer Kit.

Co jsou BlazePod a jak fungují?

BlazePods je sada světelných podů, které na základě vámi přednastavených požadavků, vysílají světelný signál. Cílem sportovce je se k rozsvícenému podu dostat v co nejkratším časovém rozmezí a dotykem jej zhasnout. Během tréninku jste tak nuceni zapojit více smyslů naráz, posilují se reakční schopnosti, dynamika pohybu, jeho koordinace apod.

Jednotlivé pody jsou odolné a proto je možné je využít pro trénink nejen uvnitř, ale i venku.

Pro koho jsou BlazePod vhodné?

BlazePods jsou skvělou tréninkovou pomůckou nejen pro jednotlivce, pro dvojice, ale i celé skupiny. Své využití rozhodně najdou v každém druhu sportu (basketbal, tenis, hokej, box, cardio apod.) – a to právě díky aplikaci, která nabízí široké spektrum předvoleb a umožní vám si trénink připravit dle vlastní fantazie.

Zajímavý trénink nabídnou jak začátečníkům, ale i profesionálním sportovcům a celým týmům.

Aplikace BlazePod?

BlazePod mají skutečně propracovanou aplikaci (ke stažení v App Store i Google Play), ve které si individuálně nastavíte fungování jednotlivých podů. Od počtu aktivních podů, přes barvu světelných signálů (na výběr z 8 barev) až po rychlost rozsvícení a celkovou dobu tréninku.

V případě, že si nechcete nebo nevíte, jak přesně trénink sestavit, nabídne vám aplikace mnoho předpřipravených tréninkových nastavení, které si jen odstartujete a odcvičíte.

Velmi důležitou funkci, kterou tato aplikace nabízí je, že v ní můžete dlouhodobě sledovat své úspěchy a pokroky. V profilu je možné nastavit i více sportovců najednou, což ocení především profesionální trenéři, při měření svých týmových svěřenců.

Spárování podů s aplikací je velmi snadné a rychlé – za pomoci Bluetooth. Přičemž dosah mají až 40 metrů.

Co obsahuje sada BlazePod Trainer Kit?

Tato sada obsahuje celkem 6 světelných podů, nabíjecí kabel, elegantní pouzdro a aplikaci zdarma. Vhodná je tedy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny.

124053313 658938585012171 7107618770901427838 n1 | BODYKING FITNESS

BLAZEPOD TRAINER KIT zakoupíte na našem eshopu zde > > > BlazePod Trainer Kit

Pro inspiraci jak BlazePod využívat se podívejte na videa na našem Instagramu @bodykingfitnesscz

Košík

loader