fbpx
//

  B2B firemní účet

  Usnadníme Vám nákup kvalitního značkového fitness vybavení

  Jsme oficiální distributor pro Českou a Slovenskou republiku těchto fitness značek BOSUBlazePodWeckmethodYBellRAD RollerLebert FitnessAngles90Sidea, RDX SportsPoskytujeme 3 roky záruku.

  BOSU logo 53px | BODYKING FITNESS
  blazepod 150x53 1 | BODYKING FITNESS
  logo YBell 2021 53px | BODYKING FITNESS
  WeckMethod Arrow Logo 53px | BODYKING FITNESS
  lebertfitness 1 150x53 1 | BODYKING FITNESS
  logo rad roller 2021 53px | BODYKING FITNESS
  firemni ucet

  Firemní účet

  Provozujete e-shop a rádi by jste rozšířili svou nabídku o kvalitní značkové fitness vybavení nebo plánujete vybavit nebo doplnit fitness vybavení? Chceme vám maximálně usnadnit vaše podnikání. Rychle a spolehlivě doručíme vše, co potřebujete. S naším firemním účtem získáte nejen zvýhodněné akční VO ceny ale také kvalitní fitness vybavení, které Vaši zákazníci ocení a budou se k Vám rádi vracet.

  siroky sortiment

  Široký sortiment

  V naší nabídce naleznete široký sortiment více než 700 položek fitness vybavení fitness značek  BOSUBlazePodWeckmethodYBellRAD RollerLebert FitnessAngles90Sidea

  slevy pro b2b

  Speciální ceny a slevy pro B2B

  Firemním zákazníkům nabízíme produkty za zvýhodněné VO ceny a několikrát do roka nabízíme výběr produktů za zvýhodněné akční VO ceny. Pro větší nákupy (nad 300t + dph) a pro velké nákupy (nad 900tis + dph) využijete obratovou slevu.

  rychle dodani

  Rychlé dodání

  Doručujeme rychle. Vyberte si tu nejvhodnější dopravu pro doručení do vaší firmy. Díky široké síti výdejních míst či kurýrních služeb můžete své zboží obdržet prakticky okamžitě. Přijaté objednávky v hodnotě > 80tis mají dopravu v rámci České a Slovenské republiky zdarma

  jeden ucet pro celou firmu

  Jeden účet

  Jeden účet může používat celá Vaše organizace. Znamená to méně administrativy, větší efektivitu, perfektní přehled a snadný reporting. Váš tým bude propojený jako jeden organismus.

  Často kladené dotazy...

  Každý zákazník, který má ve své registraci na bodykingfitness.cz uvedeno IČO.

  Ano, školy, spolky a státní instituce mohu využít výhod firemního účtu. Stačí se jen přihlásit

  Košík

  loader