B2B firemní účet

Usnadníme Vám nákup kvalitního značkového fitness vybavení

Jsme oficiální distributor pro Českou a Slovenskou republiku těchto fitness značek BOSUBlazePodWeckmethodTRX YBellRAD RollerLebert FitnessAngles90Sidea, RDX SportsPoskytujeme 3 roky záruku.

BOSU logo 53px | BODYKING FITNESS
blazepod 150x53 1 | BODYKING FITNESS
TRX YBell | BODYKING FITNESS
WeckMethod Arrow Logo 53px | BODYKING FITNESS
lebertfitness 1 150x53 1 | BODYKING FITNESS
logo rad roller 2021 53px | BODYKING FITNESS
firemni ucet

Firemní účet

Provozujete e-shop a rádi by jste rozšířili svou nabídku o kvalitní značkové fitness vybavení nebo plánujete vybavit nebo doplnit fitness vybavení? Chceme vám maximálně usnadnit vaše podnikání. Rychle a spolehlivě doručíme vše, co potřebujete. S naším firemním účtem získáte nejen zvýhodněné akční VO ceny ale také kvalitní fitness vybavení, které Vaši zákazníci ocení a budou se k Vám rádi vracet.

siroky sortiment

Široký sortiment

V naší nabídce naleznete široký sortiment více než 700 položek fitness vybavení fitness značek  BOSUBlazePodWeckmethodTRX YBellRAD RollerLebert FitnessAngles90Sidea

slevy pro b2b

Speciální ceny a slevy pro B2B

Firemním zákazníkům nabízíme produkty za zvýhodněné VO ceny a několikrát do roka nabízíme výběr produktů za zvýhodněné akční VO ceny. Pro větší nákupy (nad 300t + dph) a pro velké nákupy (nad 900tis + dph) využijete obratovou slevu.

rychle dodani

Rychlé dodání

Doručujeme rychle. Vyberte si tu nejvhodnější dopravu pro doručení do vaší firmy. Díky široké síti výdejních míst či kurýrních služeb můžete své zboží obdržet prakticky okamžitě. Přijaté objednávky v hodnotě > 80tis mají dopravu v rámci České a Slovenské republiky zdarma

jeden ucet pro celou firmu

Jeden účet

Jeden účet může používat celá Vaše organizace. Znamená to méně administrativy, větší efektivitu, perfektní přehled a snadný reporting. Váš tým bude propojený jako jeden organismus.

Často kladené dotazy...

Každý zákazník, který má ve své registraci na bodykingfitness.cz uvedeno IČO.

Ano, školy, spolky a státní instituce mohu využít výhod firemního účtu. Stačí se jen přihlásit

Košík

loader