BlazePod Akademie

BP Academy

Vítejte v centru Akademie BlazePod. Najdete zde všechny informace, které o BlazePodu potřebujete, od prvního nastavení až po absolvování našeho kurzu pro trenéry FRX a související články a postřehy. Všechny kurzy BlazePod jsou akreditovány a uznávány po celém světě

AFAA Provider Logo | BODYKING FITNESS
CEUProvider 653 792x400 1 | BODYKING FITNESS
NASM Provider Logo | BODYKING FITNESS
ACE Color | BODYKING FITNESS

Blog

category blog | BODYKING FITNESS

Kurzy

category course | BODYKING FITNESS

Návody

category guide | BODYKING FITNESS

Kalendář kurzů

Naučte se vše o tréninkové metodě BlazePod Flash Reflex (FRX) s trenérským kurzem FRX. Proč a jak využívat výhod FRX ke zlepšení výkonu vašich sportovců a klientů. K absolvování kurzu je nutná vlastní sada BlazePod . Sadu BlazePod Trainer Kit je možné zakoupit na místě konání kurzu se slevou 20% (počet ks je omezený a platba na místě možná pouze kartou).

[add_eventon_el el_type=”dr” accord=”yes” start_range=”2021/09/01″ end_range=”2022/12/31″ event_type=”1658,” show_limit=”no” show_limit_ajax=”yes” show_repeats=”yes” sep_month=”yes” show_year=”yes” etc_override=”yes” accord=”yes” show_et_ft_img=”yes” hide_empty_months=”yes” hide_end_time=”yes”]

Naučte se vše o tréninkové metodě BlazePod Flash Reflex (FRX) s trenérským kurzem FRX. Proč a jak využívat výhod FRX ke zlepšení výkonu vašich sportovců a klientů.

BlazePod: Posuňte trénink na vyšší level

Společnost Blazepod je světovým průkopníkem v oblasti Flash-Reflex systémů. Přináší zcela nový a specifický zážitek ze cvičení a tréninků díky svým speciálně vyvinutým dotykovým podům. BlazePod vás svými vizuálními prvky motivuje k rychlejší reakci, lepším výkonům a posouvání vašich limitů.

Všichni účastníci kurzů BlazePod získají slevu 20% na nákup sady BlazePod Trainer
Pro uplatnění slevy zadejte kód “BLAZEPODFRX”

Poznejte svou sadu a aplikaci BlazePod

Zde najdete výuková videa, která vám pomohou zorientovat se v používání BlazePod. Od prvního otevření sady a nastavení podů až po seznámení se s příslušenstvím BlazePod a naučení se používat aplikaci a všechny aktivity, které nabízí.

Další zdroje

Tréninky

podívejte se na tréninky z různých oborů a rozšiřte svou představivost o tom, jak používat BlazePod ve svém vlastním tréninku.

Instagram

připojte se ke komunitě BlazePod a inspirujte se ostatními uživateli z celého světa.

Youtube

podívejte se na náš rostoucí kanál YouTube s klipy z konkrétních oblastí, výzev a samozřejmě oficiálních promo klipů BlazePod.

additional use workouts | BODYKING FITNESS
additional use instagram | BODYKING FITNESS
additional use youtube | BODYKING FITNESS

Váš názor nás zajímá – chcete nám zanechat zprávu? Nebo potřebujete poradit s výběrem? Napište nám a my Vám zavoláme, napíšeme email nebo se dohodneme na osobním setkání. Záleží jen na Vás, jaký způsob si vyberete.

    se zpracováním osobních údajů. Pole označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Děkujeme

    Košík

    loader