fbpx
//

  BlazePod Akademie

  BP Academy

  Vítejte v centru Akademie BlazePod. Najdete zde všechny informace, které o BlazePodu potřebujete, od prvního nastavení až po absolvování našeho kurzu pro trenéry FRX a související články a postřehy. Všechny kurzy BlazePod jsou akreditovány a uznávány po celém světě

  AFAA Provider Logo | BODYKING FITNESS
  CEUProvider 653 792x400 1 | BODYKING FITNESS
  NASM Provider Logo | BODYKING FITNESS
  ACE Color | BODYKING FITNESS

  Blog

  category blog | BODYKING FITNESS

  Kurzy

  category course | BODYKING FITNESS

  Návody

  category guide | BODYKING FITNESS

  Kalendář kurzů

  Naučte se vše o tréninkové metodě BlazePod Flash Reflex (FRX) s trenérským kurzem FRX. Proč a jak využívat výhod FRX ke zlepšení výkonu vašich sportovců a klientů. K absolvování kurzu je nutná vlastní sada BlazePod . Sadu BlazePod Trainer Kit je možné zakoupit na místě konání kurzu se slevou 20% (počet ks je omezený a platba na místě možná pouze kartou).

  Naučte se vše o tréninkové metodě BlazePod Flash Reflex (FRX) s trenérským kurzem FRX. Proč a jak využívat výhod FRX ke zlepšení výkonu vašich sportovců a klientů.

  BlazePod: Posuňte trénink na vyšší level

  Společnost Blazepod je světovým průkopníkem v oblasti Flash-Reflex systémů. Přináší zcela nový a specifický zážitek ze cvičení a tréninků díky svým speciálně vyvinutým dotykovým podům. BlazePod vás svými vizuálními prvky motivuje k rychlejší reakci, lepším výkonům a posouvání vašich limitů.

  Všichni účastníci kurzů BlazePod získají slevu 20% na nákup sady BlazePod Trainer
  Pro uplatnění slevy zadejte kód “BLAZEPODFRX”

  Poznejte svou sadu a aplikaci BlazePod

  Zde najdete výuková videa, která vám pomohou zorientovat se v používání BlazePod. Od prvního otevření sady a nastavení podů až po seznámení se s příslušenstvím BlazePod a naučení se používat aplikaci a všechny aktivity, které nabízí.

  Další zdroje

  Tréninky

  podívejte se na tréninky z různých oborů a rozšiřte svou představivost o tom, jak používat BlazePod ve svém vlastním tréninku.

  Instagram

  připojte se ke komunitě BlazePod a inspirujte se ostatními uživateli z celého světa.

  Youtube

  podívejte se na náš rostoucí kanál YouTube s klipy z konkrétních oblastí, výzev a samozřejmě oficiálních promo klipů BlazePod.

  additional use workouts | BODYKING FITNESS
  additional use instagram | BODYKING FITNESS
  additional use youtube | BODYKING FITNESS

  Váš názor nás zajímá – chcete nám zanechat zprávu? Nebo potřebujete poradit s výběrem? Napište nám a my Vám zavoláme, napíšeme email nebo se dohodneme na osobním setkání. Záleží jen na Vás, jaký způsob si vyberete.

   se zpracováním osobních údajů. Pole označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Děkujeme

   Košík

   loader
   X
   X
   X
   X