Skupinové lekce BodyLessons

Bezkonkurenční skupinové fitness lekce. Zábavné, ve světě ověřené a efektivní. Personalizovaný přístup k tréninku. Studia, která vás inspirují k výkonu a špičkové vybavení, díky kterému se budete cítit skvěle. Ti nejlepší lektoři z oboru se Vám postarají o Váš dokonalý fitness zážitek, testují vaše limity a inspirují k výsledkům. Naše koncepty jsou vaše cesta. je pouze na Vás, který klub si pro svou cestu vyberete.

Naše koncepty

Naše skupinové lekce jsou zábavné a vycházejí primárně z funkčních pohybů. Jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a přináší maximální zdravotní benefity, v kombinaci s nejlepšími fitness pomůckami jako BOSU HydroBall, TRX YBell, Bradla Lebert Equalizer a Reakční světla BlazePod došlo k ideálnímu propojení. Naše skupinové lekce jsou založeny na přesně daných tréninkových postupech, které zaručí, že lekce budou přinášet maximální zdravotní benefit všem účastníkům, budou je bavit a podněcovat na další lekci. Skupinové lekce jsou doprovázeny namixovanou hudbou od našeho DJ, která zaručí příjemnou motivující atmosféru po celou dobu trvání lekce. Garantem našich skupinových lekcí, je doktor ortopedie, který dohlíží na zdravotní aspekty všech lekcí.

BodyLessons Premium Partner
Form Factory Premium Partner

Premium partner

Výhody konceptů pro provozovatele fitness

Z naší revoluce ve fitness se Váš klub stane pro Vaše klienty jejich druhým domovem. Naším hlavním cílem bylo vytvořit koncept, který bude pro každého znamenat mnohem víc, než jen fyzickou aktivitu. BodyLessons se stalo synonymem pro fitness zážitek, fantastickou komunitu a vášeň pro zdravý životní styl. Milujeme to nadšení a energii, která z našeho projektu jde a to, jak umožňujeme lidem najít tu nejlepší verzi sebe sama.

overeny koncept skupinovych lekci

Ověřený koncept

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu. Každá naše lekce je sestavená profesionálními trenéry a fyzioterapeuty, aby byla zdraví prospěšná, zábavná a motivovala klienty k dlouhodobému cvičení skupinových lekcí.

vyskoleni lektoru

Vyškolíme lektory

Postaráme se o vyškolení vašich lektorů, aby bylo zajištěno, že každá lekce pořádaná ve vašem klubu bude na stejně vysoké úrovni. Nedaří se vám získat do vašeho týmu lektory skupinových lekcí? Nevadí proškolené lektory vám dodáme a nic nebude bránit úspěšnému zahájení lekcí.

nove release kazdy kvartal

Nové release

Každé 3 měsíce (kvartál) od nás obdržíte nový zásobník cviků pro danou lekci, k tomu nesmí chybět čerstvě namixovaná hudba. Samozřejmostí je natočené instruktážní video s novým zásobníkem cviků přímo v akci s tipy na co se lektor má v lekci zaměřit a čemu se vyvarovat.

vlastni hudba od naseho dj

Hudba od našeho Dj

Náš DJ se postará o motivující hudbu. Každé tři měsíce přicházíme s novým hudebním mixem, aby se vaši klienti nikdy nenudili a posouvali své výkony. Mix je pečlivě vybrán, aby reflektoval hudební požadavky doby a vkus klientů.

navratnost investice

Návratnost investice

Návratnost investice do skupinových lekcí BodyLessons jsou v řádu dvou až tří měsíců, v závislosti na konkrétní lekci a kapacitě sálu pro skupinové lekce. Poté již generujete zisk. Naše lekce jsou koncipovány tak, aby byl prostor vašeho sálu maximálně využitý, ale nikterak neomezoval komfortní pocit vašich klientů během cvičení lekce.

komunita

Komunita

Vzájemná motivace i sdílení neskutečné energie s partou nadšenců dělá z lekcí BodyLessons naprosto výjimečné lekce, které Vám přinesou nové členy a vytvoří komunitu lidí, která se k Vám bude ráda vracet.

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader