Prémium účet

Užívejte si výhody s každým nákupem

piktogram doprava

Doprava zdarma

Zvyšte si komfort Vašeho nakupování. Jednoduše objednejte zboží a my vám ho zadarmo dovezeme domů, nebo na jakékoliv výdejní místo zásilkovny . Doprava zdarma se vztahuje na jakékoliv zakoupené množství, bez ohledu na hodnotu objednávky.

premiove slevy

Premiové slevy

Stálé akční ceny jen pro premium členy. Skvělé slevy, které najdete jen u nás. Nejedná se o výprodej, ale o nové zboží za bezkonkurenční ceny.

autorizovany servis

Přednostní vyřízení reklamací

Je pro nás prioritou spokojenost zákazníka. Proto vám reklamaci vyřídíme dříve než stanovuje zákonná 30. denní lhůta. V případě reklamace do 45 dní od zakoupení vám výrobek vyměníme za nový.

pridana hodnota zakaznicky servis

Osobní asistent

Potřebujete s něčím odborně poradit? Chcete vědět v jakém stavu se nachází vaše objednávka? Na cokoli se můžete zeptat v jednoduchém chatovacím okně. Můžete také zavolat na naši telefonní linku (ČR) +420 774 964 632, (SK) +421 908 527 589

akademie

Sleva na workshopy BKFA

Fitness je dynamicky se rozvíjející odvětví a je potřeba se neustále vzdělávat. Ať jste profesionální sportovec, nebo osoba, která trénuje doma, je klíčové trénovat zdravě a efektivně. Díky účtu Premium a Premium Max máte slevu 10% na veškeré naše online i docházkové kurzy a školení, kde vás naučíme vše potřebné, aby jste efektivně dosáhli svého cíle.

Přehled výhod, které s Premium účtem získáte

[rpt name=”premium-ucet”]

Upgadujte svůj účet na Premium
a užívejte si výhody s každým nákupem

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pokud službu ve zkušební době nezrušíte, cena bude 89 Kč za měsíc, nebo si můžete zvolit 890 Kč za rok. Vše včetně DPH. Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

Získejte Premium účet zdarma

Věrnost se vyplácí! Pokud na bodykingfitness.cz utratíte během 12 měsíců alespoň 121 000 Kč vč. DPH (100 000 Kč bez DPH), tak se stanete naším VIP zákazníkem a získáte plné členství v Premium Max zcela zdarma. Každý nákup se počítá. Přihlaste se/zaregistrujte se a začněte nakupovat.

Košík

loader