fbpx

YBell Neo | Multifunkční činka 4v1

Multifunkční činka YBell Neo – jaké jsou její výhody a jak si díky této pomůcce můžete zpestřit svůj trénink, to vše se dozvíte v dnešním článku.

Ybell je jedinečným spojením čtyř tradičních sportovních pomůcek v jednu jedinou. Plnohodnotně zastoupí kettlebell, jednoruční činku, medicinbal a push-up madla.

YBell Neo vs. Kettlebel | Podobně jako kettlebel lze uchopit ybell za jednu ze tří vnějších rukojetí, přičemž rozložení váhy ybellu zůstává rovnoměrné. Během tréninku můžete využít jeden nebo dva ybelly najednou. Vhodným cvikem, při kterém naplno využijete vlastnosti této pomůcky, je například takzvaný swing.

YBell Neo vs. Jednoruční činka | V základní výbavě každého sportovce nesmí jednoznačně chybět jednoruční činka, respektive pár činek. Všestranná pomůcka se kterou odcvičíte téměř jakýkoliv cvik. Díky vnitřní rukojeti ybellu jej můžete komfortně uchopit a opět tak dosáhnete rovnoměrného zatížení. Kompletně s ním odtrénujete ruce – bicepsový a tricepsový zdvih, tlaky na ramena. Stejně tak jej můžete využít jako zátěž při dřepech a dalších silových cvicích.

YBell Neo vs. Medicinbal | Oproti medicinbalu je ybell, při určitém pohybu, ve výhodě právě kvůli svému tvaru. Díky možnosti dvojitého úchopu rukojetí budete mít jistotu, že vám pomůcka během tréninku nevyklouzne z ruky. Hodí se na cviky jako kroužení kolem hlavy, zášlapy, russian twist atd.

YBell Neo vs. Push-up madla | Trojúhelníkový tvar pomůcky vám zajistí jistotu stability během pohybu tak, aby došlo ke správnému zatížení a předešli jste nechtěným zraněním zápěstí. Stejně tak díky hrubému povlaku jej můžete využít na jakémkoliv povrchu, což oceníte především během venkovního tréninku.

Ybell info | BODYKING FITNESS

YBells Neo jsou k dostání v několika provedeních a to ve velikostech XS (4,5 kg)S (6 kg)M (8 kg)L (10 kg)XL (12 kg). Správný výběr velikosti se odvíjí především od vašich cílů a druhů cvičení, které upřednostňujete. Své uplatnění najdou především během funkčního, ale i silového tréninku. Jsou vhodným parťákem do posilovny, na doma, nebo pro venkovní workouty.

Jeho všestrannost ho dělá univerzální pomůckou, která vám ušetří nejen prostor, ale i peníze! Pokud si nejste jistí, neváhejte se na nás obrátit a my vám s výběrem vašeho YBellu Neo rádi poradíme. 

Chcete – li pravidelnou dávku inspirace, např. pro ybell workouts – nezapomeňte nás sledovat na našem Facebooku a Instagramu.
 

Košík

loader