BodyLessons

Každý klub je jedinečný svým konceptem, vybavením a přístupem ke svým klientům. Jedno ale všechny kluby mají společné, chtějí si své klienty udržet a nabídnout jim lepší služby než konkurence. Být jiný, být jedinečný tento faktor naplňují naše koncepty skupinový lekcí BodyLesssons.

BodyLessons

Mastertrainers

Každý může být skutečným profesionálem ve fitness sektoru pokud investuje čas do svého osobního rozvoje a vzdělávání. Na našich workshopech je kladen důraz na srozumitelnost obsahu, odbornost lektorů, ale i na zdravotní aspekty veškerého cvičení s ohledem na bezbolestné držení těla. Respektujeme principy celoživotního vzdělávání s důrazem na odbornost a kvalitu našich lektorů a instruktorů. Každý master lektor se neustále vzdělává a dokáže Vám tak nabídnout školení s nejnovějšími trendy v oblasti fitness.

bl faviconNEWblack 512px

Instruktoři

Základem pro úspěšnou skupinovou lekci je kvalitní instruktor, který má rád pohyb, sport a vše co dělá, dělá srdcem a naplno. Takový přístup jistě ocení všichni Vaši klienti, kteří takovou skupinovou lekci navštíví. Z naší revoluce ve fitness se Váš klub stane pro Vaše klienty jejich druhým domovem. Díky proškoleným kvalifikovaným instruktorům si skupinové lekce Vaši klienti oblíbí a budou se na ně rádi vracet. Naše koncepty BodyLessons přináší nový, zábavný a přesto efektivní koncept skupinových lekcí ,které fungují, klienty baví a rádi se vracejí.

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader