Pronájem fitness vybavení

Usnadníme Vám přístup ke kvalitnímu značkovému fitness vybavení

Jsme oficiální distributor pro Českou a Slovenskou republiku těchto fitness značek BOSUBlazePodWeckmethodYBellRAD RollerLebert FitnessAngles90Sidea, RDX SportsPoskytujeme 3 roky záruku.

BOSU logo 53px | BODYKING FITNESS
blazepod 150x53 1 | BODYKING FITNESS
logo YBell 2021 53px | BODYKING FITNESS
WeckMethod Arrow Logo 53px | BODYKING FITNESS
lebertfitness 1 150x53 1 | BODYKING FITNESS
logo rad roller 2021 53px | BODYKING FITNESS
pronajem vybaveni 01

Pronájem fitness vybavení

Plánujete vybavit nebo doplnit fitness vybavení? Chceme vám maximálně usnadnit vaše podnikání. Rychle a spolehlivě doručíme vše, co potřebujete. Rádi bychom vám nabídli možnost zapůjčení našich pomůcek. Pokud potřebujete pomůcku jen na omezenou dobu a nechce jí kupovat, pak tato možnost je pro Vás ideální. Pořádáte tréninkové kempy, kurzy, nebo workshopy? Možnost zapůjčení vybavení je pro vás ideální variantou. Specializujeme se na vybavení pro funkční cvičení, Crossfit a rehabilitaci. Nabízíme možnost krátkodobého, nebo dlouhodobého pronájmu. Zapůjčujeme pouze originální produkty určené k profesionálnímu použití. Vybavení k zapůjčení si můžete osobně vyzvednout u nás na výdejním místě v Praze, nebo Vám ho pošleme kurýrní službou.

slevy pro b2b

Výhodnější ceny pro delší dobu pronájmu

Firemním zákazníkům nabízíme při dlouhodobějším pronájmu výhodnější cenu pronájmu produktu.

rychle dodani

Rychlé dodání

Doručujeme rychle. Vyberte si tu nejvhodnější dopravu pro doručení do vaší firmy. Díky široké síti výdejních míst či kurýrních služeb můžete své pronajaté zboží obdržet prakticky okamžitě.

vraceni pronajmu

Vrácení pronájmu

Uplynula Vám doba pronájmu? nemusíte se stresovat, na vrácení produktu máte celé 2 dny. Pronájem si můžete i prodloužit, pokud zapůjčený produkt ještě potřebujete využívat

Fitness vybavení k pronájmu

Košík

loader