fbpx
//

  Pronájem fitness vybavení

  Usnadníme Vám přístup ke kvalitnímu značkovému fitness vybavení

  Jsme oficiální distributor pro Českou a Slovenskou republiku těchto fitness značek BOSUBlazePodWeckmethodYBellRAD RollerLebert FitnessAngles90Sidea, RDX SportsPoskytujeme 3 roky záruku.

  BOSU logo 53px | BODYKING FITNESS
  blazepod 150x53 1 | BODYKING FITNESS
  logo YBell 2021 53px | BODYKING FITNESS
  WeckMethod Arrow Logo 53px | BODYKING FITNESS
  lebertfitness 1 150x53 1 | BODYKING FITNESS
  logo rad roller 2021 53px | BODYKING FITNESS
  pronajem vybaveni 01

  Pronájem fitness vybavení

  Plánujete vybavit nebo doplnit fitness vybavení? Chceme vám maximálně usnadnit vaše podnikání. Rychle a spolehlivě doručíme vše, co potřebujete. Rádi bychom vám nabídli možnost zapůjčení našich pomůcek. Pokud potřebujete pomůcku jen na omezenou dobu a nechce jí kupovat, pak tato možnost je pro Vás ideální. Pořádáte tréninkové kempy, kurzy, nebo workshopy? Možnost zapůjčení vybavení je pro vás ideální variantou. Specializujeme se na vybavení pro funkční cvičení, Crossfit a rehabilitaci. Nabízíme možnost krátkodobého, nebo dlouhodobého pronájmu. Zapůjčujeme pouze originální produkty určené k profesionálnímu použití. Vybavení k zapůjčení si můžete osobně vyzvednout u nás na výdejním místě v Praze, nebo Vám ho pošleme kurýrní službou.

  slevy pro b2b

  Výhodnější ceny pro delší dobu pronájmu

  Firemním zákazníkům nabízíme při dlouhodobějším pronájmu výhodnější cenu pronájmu produktu.

  rychle dodani

  Rychlé dodání

  Doručujeme rychle. Vyberte si tu nejvhodnější dopravu pro doručení do vaší firmy. Díky široké síti výdejních míst či kurýrních služeb můžete své pronajaté zboží obdržet prakticky okamžitě.

  vraceni pronajmu

  Vrácení pronájmu

  Uplynula Vám doba pronájmu? nemusíte se stresovat, na vrácení produktu máte celé 2 dny. Pronájem si můžete i prodloužit, pokud zapůjčený produkt ještě potřebujete využívat

  Košík

  loader
  X
  X
  X
  X