BodyReact

BodyReact je skupinová lekce využívající reakční světla BlazePod. Skupinová lekce je zaměřená na zlepšení kondice, vytrvalosti, síly, obratnosti, rozhodovacích schopností, paměti a orientaci v prostoru.

— Michal Pražák (CEO)
bl benefity

Benefity

bl kordinace a stabilita tel v prostoru

Zlepšení koordinace těla v prostoru

bl zlepseni reakce

Zlepšení reakce

bl zlepseni pameti

Zlepšení paměti

bl zlepseni rozhodovacich dovednosti

Zlepšení rozhodovacích dovedností

bl zlepseni fyzicke kondice

Zlepšení fyzické kondice

bl odstraneni bolesti krcni patere a zad

Odstranění bolesti krční páteře a zad

bl spalovani tuku

Spalování tuku

bl zpevneni tela

Zpevnění těla

skupinova lekce

Skupinová lekce BodyReact

Jedná se o skupinovou lekci, kde cvičební pomůckou jsou reakční světla BlazePod. Tato skupinová lekce se liší od všech lekcí, kterých jste měli možnost se zúčastnit.  

Skupinová lekce je zaměřená na zlepšení kondice, vytrvalosti, síly, obratnosti, rozhodovacích schopností, paměti a orientaci v prostoru. Tyto dovednosti jsou klíčové pro správné komplexní fungování lidského těla. Skupinová lekce BodyReact je koncipována na 30 minut zábavného a zdravý prospěšného cvičení. Účastníci skupinové lekce jsou rozděleni do skupin, kde mezi sebou soutěží v různých disciplínách. Každá z disciplín je orientovaná na jinou dovednost např. rychlost, síla, paměť, rozhodovací schopnost a další. Hlavním tréninkovým nástrojem jsou reakční světla. Tato světla reagují na dotek a v závislosti na vybrané hře, svítí určitým světlem, které musíte dotykem zhasnout. Každá hra ve skupinové lekci má svá definovaná pravidla, kdy a za jakých okolností zhasnout světlo. Každý ve skupině má svou barvu světla a soutěží se svým parťákem, kdo bude nejrychlejší v daném čase. 

Skupinová lekce BodyReact vás vtáhne do hry a probudí ve vás zdravou soutěživost, nehledě na vysoce efektivní trénink kognitivních funkcí, které postupem věku člověk ztrácí. 

kognitivni funkce

Kognitivní funkce

Kognitivní funkce (někdy poznávací funkce) jsou jednou z hlavních oblastí lidské psychiky, jejich centra jsou uložena v různých částech mozku. Prostřednictvím kognitivních funkcí člověk vnímá svět kolem sebe, jedná, reaguje, zvládá různé úkoly. Myšlenkové procesy dávají člověku možnost učení, zapamatování, přizpůsobování se neustále se měnícím podmínkám okolního prostředí. Kognitivní funkce rovněž zahrnují kromě paměti i koncentraci, pozornost, řečové funkce, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací. K funkcím exekutivním patří schopnost posuzování a řešení problémů, plánování, organizování 

Kognitivní funkce, které jsou uloženy v lidském mozku, je třeba trénovat, stejně jako svaly lidského těla. Obzvláště důležité je udržovat mozek ve formě v pozdějším věku, zhruba po padesátém roce života může již docházet k častějšímu zapomínání. Ale i v mladším věku je důležitá prevence, pokud člověk zahálí, může se to projevit sníženou koncentrací, zvýšenou únavou a celkovým zhoršením kognitivních funkcí. Škodlivý je stres, nedostatek spánku, nadměrné kouření, alkohol nebo např. i nedostatek sociálních kontaktů 

Kde si zacvičit?

Bezkonkurenční skupinové fitness lekce. Zábavné, ve světě ověřené a efektivní. Personalizovaný přístup k tréninku. Studia, která vás inspirují k výkonu a špičkové vybavení, díky kterému se budete cítit skvěle. Ti nejlepší lektoři z oboru se Vám postarají o Váš dokonalý fitness zážitek, testují vaše limity a inspirují k výsledkům. Naše koncepty jsou vaše cesta. je pouze na Vás, který klub si pro svou cestu vyberete.

bodylessons vybaveni

Vybavení pro skupinovou lekci

BlazePod® Trainer Kit

BlazePod: Posuňte trénink na vyšší level. Společnost Blazepod je světovým průkopníkem v oblasti Flash-Reflex systémů. Přináší zcela nový a specifický zážitek ze cvičení a tréninků díky svým speciálně vyvinutým dotykovým podům. BlazePod vás svými vizuálními prvky motivuje k rychlejší reakci, lepším výkonům a posouvání vašich limitů.

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader