BodyStrength

BodyStrength je skupinová lekce založená na základních silových cvicích a těžké hmotnosti. Lekce je rozdělena do dvou segmentů (horní část těla a spodní část těla).

— Michal Pražák (CEO)
bl benefity

Benefity

bl zvyseni sily

Zvýšení síly

bl svalovy objem

Svalový objem

bl zlepseni fyzicke kondice

Zlepšení fyzické kondice

bl odstraneni bolesti krcni patere a zad

Odstranění bolesti krční páteře a zad

bl posileni bodycore

Posílení BodyCORE

bl spalovani tuku

Spalování tuku

skupinova lekce

Skupinová lekce BodyStrength

Jedná se o skupinovou lekci, kde cvičební pomůckou je multifunkční činka Ybell Pro. Tato skupinová lekce se liší od všech lekcí, kterých jste měli možnost se zúčastnit.  

skupinová lekce je založená na základních silových cvicích a těžké hmotnosti. Lekce je rozdělena do dvou segmentů (horní část těla a spodní část těla). Díky kombinaci těžké volné hmotnosti v podobě YBell PRO, který nahrazuje jednoruční činku, kettlebell, bradla na kliky a úchopový medicinbalon, procvičíte celé tělo základními silovými cviky, jako sumo deadlift, goblet squat, chest press, back pull a další.

Lekce je pomalá, silově náročná a vhodná pro vás, kteří chcete získat sílu, svalový objem a zhubnout přebytečný tuk.

Kde si zacvičit?

Bezkonkurenční skupinové fitness lekce. Zábavné, ve světě ověřené a efektivní. Personalizovaný přístup k tréninku. Studia, která vás inspirují k výkonu a špičkové vybavení, díky kterému se budete cítit skvěle. Ti nejlepší lektoři z oboru se Vám postarají o Váš dokonalý fitness zážitek, testují vaše limity a inspirují k výsledkům. Naše koncepty jsou vaše cesta. je pouze na Vás, který klub si pro svou cestu vyberete.

bodylessons vybaveni

Vybavení pro skupinovou lekci

TRX® Ybell Pro

TRX YBell je multifunkční činka, která svou konstrukcí nahradí několik druhů nařadí. Můžete s ní cvičit jako s kettlebellem, jednoručními činkami, tak i madly na kliky. TRX YBell je vhodný jak pro silový trenink, tak především pro funkční cvičení. Jeho všestranost ho dělá univerzální pomůckou, která by neměla chybět v žádném fitness centru. TRX YBell je vhodný i pro skupinové lekce a domácí i komerční posilovny.

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader