BodyLessons

Každý klub je jedinečný svým konceptem, vybavením a přístupem ke svým klientům. Jedno ale všechny kluby mají společné, chtějí si své klienty udržet a nabídnout jim lepší služby než konkurence. Být jiný, být jedinečný tento faktor naplňují naše koncepty skupinový lekcí BodyLesssons.

BodyLessons Kluby

Kluby

Z naší revoluce ve fitness se Váš klub stane pro Vaše klienty jejich druhým domovem. Obliba skupinových lekcí mezi klienty narůstá každým rokem a naše koncepty BodyLessons přináší nový, zábavný a přesto efektivní koncept skupinových lekcí ,které fungují, klienty baví a rádi se vracejí.

logo form factory fitness 001

Form Factory se aktuálně řadí mezi největší síť fitness a wellness klubů v ČR. 14 klubů v Praze a dva kluby v Brně a jeden klub v Ostravě. Form Factory je zaměřené na všechny typy cvičenců. Ve Form Factory usilují o to, aby Vám nabídli neomezený přístup k fitness aktivitám. Seznamte se s trenéry, poznejte nesčetně typů studiových lekcí. 

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader