logo bodybells white black 1

Skupinová lekce BodyBells je díky jedinečné multifunkční čince nekonečně variabilní. Cvičení je komplexní a zatěžuje rovnoměrně celé tělo. Funkční cvičení TRX YBell je rozmanité, díky možnosti využít TRX YBell jako čtyři samostatné cvičební pomůcky.

— Michal Pražák (CEO)
redukce hmotnosti

Redukce hmotnosti

sila 01

Síla

kordinace 01

Koordinace

kondice

Kondice

Kde si zacvičit?

Bezkonkurenční skupinové fitness lekce. Zábavné, ve světě ověřené a efektivní. Personalizovaný přístup k tréninku. Studia, která vás inspirují k výkonu a špičkové vybavení, díky kterému se budete cítit skvěle. Ti nejlepší lektoři z oboru se Vám postarají o Váš dokonalý fitness zážitek, testují vaše limity a inspirují k výsledkům. Naše koncepty jsou vaše cesta. je pouze na Vás, který klub si pro svou cestu vyberete.

bodylessons vybaveni

Vybavení pro skupinovou lekci

TRX® YBell

TRX YBell je multifunkční činka, která svou konstrukcí nahradí několik druhů nařadí. Můžete s ní cvičit jako s kettlebellem, jednoručními činkami, tak i madly na kliky. TRX YBell je vhodný jak pro silový trenink, tak především pro funkční cvičení. Jeho všestranost ho dělá univerzální pomůckou, která by neměla chybět v žádném fitness centru. TRX YBell je vhodný i pro skupinové lekce a domácí i komerční posilovny.

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader