logo bodybells white black 1

Skupinová lekce BodyBells je díky jedinečné multifunkční čince nekonečně variabilní. Cvičení je komplexní a zatěžuje rovnoměrně celé tělo. Funkční cvičení TRX YBell je rozmanité, díky možnosti využít TRX YBell jako čtyři samostatné cvičební pomůcky.

— Michal Pražák (CEO)
bl benefity

Benefity

bl spalovani tuku

Spalování tuku

bl zlepseni fyzicke kondice

Zlepšení fyzické kondice

bl zvyseni sily

Zvýšení síly

bl vyrysovani svalu

Vyrýsování svalů

bl odstraneni bolesti kloubu

Odstranění bolesti kloubů

bl odstraneni bolesti krcni patere a zad

Odstranění bolesti krční páteře a zad

bl kordinace a stabilita tel v prostoru

Zlepšení koordinace těla v prostoru

Kde si zacvičit?

Bezkonkurenční skupinové fitness lekce. Zábavné, ve světě ověřené a efektivní. Personalizovaný přístup k tréninku. Studia, která vás inspirují k výkonu a špičkové vybavení, díky kterému se budete cítit skvěle. Ti nejlepší lektoři z oboru se Vám postarají o Váš dokonalý fitness zážitek, testují vaše limity a inspirují k výsledkům. Naše koncepty jsou vaše cesta. je pouze na Vás, který klub si pro svou cestu vyberete.

Form Factory Premium Partner
bodylessons vybaveni

Vybavení pro skupinovou lekci

TRX® YBell

TRX YBell je multifunkční činka, která svou konstrukcí nahradí několik druhů nařadí. Můžete s ní cvičit jako s kettlebellem, jednoručními činkami, tak i madly na kliky. TRX YBell je vhodný jak pro silový trenink, tak především pro funkční cvičení. Jeho všestranost ho dělá univerzální pomůckou, která by neměla chybět v žádném fitness centru. TRX YBell je vhodný i pro skupinové lekce a domácí i komerční posilovny.

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader