Skupinová lekce BodyBars

Skupinová lekce BodyBars je zaměřena na dynamické cvičení s vlastní vahou na multifunkčních bradlech Lebert EQ, které je vysoce účinné pro zpevnění těla a redukci tělesného tuku. Toto cvičení vyniká svou jednoduchostí, maximální efektivitou a zdravotními benefity.

— Michal Pražák (CEO)
bl benefity

Benefity

bl zvyseni sily

Zvýšení síly

bl posileni bodycore

Posílení BodyCORE

bl vyrysovani svalu

Vyrýsování svalů

bl zlepseni mobility kloubu

Zlepšení mobility kloubů

bl odstraneni bolesti krcni patere a zad

Odstranění bolesti krční páteře a zad

bl spalovani tuku

Spalování tuku

Kde si zacvičit?

Bezkonkurenční skupinové fitness lekce. Zábavné, ve světě ověřené a efektivní. Personalizovaný přístup k tréninku. Studia, která vás inspirují k výkonu a špičkové vybavení, díky kterému se budete cítit skvěle. Ti nejlepší lektoři z oboru se Vám postarají o Váš dokonalý fitness zážitek, testují vaše limity a inspirují k výsledkům. Naše koncepty jsou vaše cesta. je pouze na Vás, který klub si pro svou cestu vyberete.

Form Factory Premium Partner
bodylessons vybaveni

Vybavení pro skupinovou lekci

Bradla Lebert Equalizer ®

Bradla Lebert Equalizer ® využívá mnoho osobních trenérů, ale i hobby cvičenců. Bradla Lebert Equalizer ® je přenosné, jednoduché tréninkové zařízení, které lze použít k tréninku celého těla. Posilujete svaly paží, zad, hrudníku, nohou a břicha. Intenzitu cvičení si určujete sami, například změnou polohy nohou během cvičení. Možnosti použití Bradel Lebert Equalizer ® jsou téměř neomezené; kliky, dipy, přítahy, stojky, zvedání nohou, zvedání nohou do strany, dřepy s oporou.

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader