Skupinová lekce BodyBall

Skupinová lekce BodyBall vyniká svou komplexností pohybů se zdravotními benefity funkčního tréninku. Na tělo působí nestabilní hmotnost vody v BOSU Hydroballu jakožto vnější zátěž, což přináší pro tělo nové výzvy.

— Michal Pražák (CEO)
bl benefity

Benefity

bl kordinace a stabilita tel v prostoru

Zlepšení koordinace těla v prostoru

bl posileni bodycore

Posílení BodyCORE

bl vyrysovani svalu

Vyrýsování svalů

bl zlepseni mobility kloubu

Zlepšení mobility kloubů

bl odstraneni bolesti krcni patere a zad

Odstranění bolesti krční páteře a zad

bl spalovani tuku

Spalování tuku

Kde si zacvičit?

Bezkonkurenční skupinové fitness lekce. Zábavné, ve světě ověřené a efektivní. Personalizovaný přístup k tréninku. Studia, která vás inspirují k výkonu a špičkové vybavení, díky kterému se budete cítit skvěle. Ti nejlepší lektoři z oboru se Vám postarají o Váš dokonalý fitness zážitek, testují vaše limity a inspirují k výsledkům. Naše koncepty jsou vaše cesta. je pouze na Vás, který klub si pro svou cestu vyberete.

Form Factory Premium Partner
bodylessons vybaveni

Vybavení pro skupinovou lekci

BOSU® Hydro Ball

BOSU® Hydro Ball byl navržen speciálně pro funkční trénink. Většina cvičení se zaměřuje pouze na izolovanou svalovou skupinu a jen málokdy nutí tělo zapojit a využívat BodyCORE. BOSU® Hydro Ball je navržen aby efektivně zapojil skupiny svalů. Učí vás také, jak používat vaše tělo nejefektivnějším způsobem. BOSU® Hydro Ball funguje na principu destabilizované váhy Hydro-Inertia™. To je klíč k síle, rychlosti, tréninku nervového systému a celkové kondici.

BodyLessons jsou skupinové lekce ušité na míru pro váš klub. O vše se postaráme a vy můžete bez starosti zahájit úspěšné skupinové lekce ve vašem klubu.

Líbí se Vám naše koncepty skupinových lekcí BodyLessons a rádi by jste je nabídli i svým klientům? Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci s naším specialistou

Košík

loader