fbpx

Naše fitness značky

Angles90

Angles90 jsou ergonomická madla

Tato madla z efektivní zapojení svalstva a lze je kombinovat se závěsným systémem od Angles90. Angles90 je Německo-Italská firma, která spojuje Německou preciznost a inovaci s Italským designem. Angles90 jsou ideální pomůcky pro domácí i profesionální použití. Díky Angles90 dokážete procítit a zapojit svalstvo jako nikdy předtím.

BlazePod

BlazePod: Posuňte trénink na vyšší level

Společnost Blazepod je světovým průkopníkem v oblasti Flash-Reflex systémů. Přináší zcela nový a specifický zážitek ze cvičení a tréninků díky svým speciálně vyvinutým dotykovým podům. BlazePod vás svými vizuálními prvky motivuje k rychlejší reakci, lepším výkonům a posouvání vašich limitů.

BlazePody s vizuálními prvky zlepší vaše schopnosti

BlazePod zařizení, tzv. pody, vyvolávají díky zrakovým podnětům, dotykovým senzorům a speciální aplikaci přirozenou pohybovou reakci na smyslové stimulace, a poskytují tak ideální tréninkové tempo přímo pro vás. S jejich používáním získáte lepší kontrolu nad vlastním tělem, zlepšíte si postřeh a rychleji dosáhnete i zvýšení celkového výkonu. Téměř nepřetržitý provoz zajistí USB nabíječka, na kterou pody nasadíte a rychle nabijete.

Vaše BlazePody propojíte i se smartphonem

Díky speciálně vyvinuté aplikaci a Bluetooth svůj smartphone snadno propojíte se všemi BlazePody. Na výběr máte z několika předvytvořených aktivit pro kardio, box či pro mnoho jiných sportů nebo si snadno vytvoříte vlastní tréninkový plán přesně podle vašich představ.

Příslušenství pro BlazePody

Společnost BlazePod vám kromě samotných reflexních zařízení nabízí i spoustu doplňujícího příslušenství. Své pody můžete díky praktickým závěsům připevnit například na zeď, boxovací pytel i zrcadlo. Kuželové adaptéry pak poslouží k připevnění na kužel třeba při profi tréninku. Nezapomeňte také na bezpečné uložení všech reakčních světel, o které se postarají stylová pouzdra.

BOSU

Bosu.

Je lídrem v oblasti balančních pomůcek. Produkty Bosu Profi, Bosu Home, Bosu Nexgen Pro, Bosu Nexgen Home jsou vrcholem produkce Bosu a vyznačují se vysokou odolností a životností. Bosu je balanční podložka určená pro rehabilitační trénink, skupinové lekce, kondiční trénink. Bosu balance trainer je na trhu přes 20 let a za tuto dobu si vybudoval silnou pozici a stal se nedílnou pomůckou v každém fitness centru.

Lebert Fitness

Lebert Fitness. 

Je jedničkou v oblasti výroby bradel pro kalisteniku. Lebert Equalizer a Parallettes jsou perfektně zpracovány po designové i funkční stránce. Lebert Equalizer jsou vysoká bradla ve třech výškových variantách, Equalizer, Equalizer XL a Equalizer XXl. Díky těmto třem variantám si najde kdokoliv ideální velikost vhodnou pro jeho postavu. Lebert Parallettes jsou “stalky” malá bradla s optimálním rozložením těžiště pro nácvik stojek.

RAD Roller

RAD.

RAD jsou nástroje, které jsou anatomicky přizpůsobeny tělu. Díky tomu RAD dokáže cíleně působit na konkrétní místa, která potřebují uvolnit. RAD produkty můžete kombinovat mezi sebou a z efektivnit uvolnění.

Sidea

Sidea Fitness.

Je světový výrobce fitness vybavení. Jde o dceřinou firmu Technogymu. Sidea se vyznačuje špičkovou kvalitou a pěkným designem. Sidea má v sortimentu jen produkty špičkové kvality a pěkného designu. Všechny produkty Sidea jsou akreditovány a vyrobeny z nezávadných materiálů. Produkty Sidea si můžete vybavit profesionální fitko, domácí gym a nebo fyzio studio.

Weckmethod

WeckMethod.

Je fitness společnost vyrábějící inovativní nástroje určené pro fitness. Tuto společnost založil David Weck, který stojí za úspěchem BOSU. Díky získaným zkušenostem vylepšil klasické BOSU Balance trainer a stvořil BOSU Elite, které se zaměřuje na rozvoj síly a rovnováhy. Dalšími Davidovými produkty jsou RMT Club a Pro Pulsers.

YBell Fitness

Ybell: Inovativní fitness vybavení

Australská značka Ybell vznikla díky skvělému nápadu profesionálního osobního fitness trenéra Aarona Laurence. Ten používal při trénování svých klientů tradiční tréninkové pomůcky, kterých mu však společně se zvyšujícím se počtem svěřenců začalo značně přibývat a už to takhle nešlo táhnout dále. Řešením byl Aaronův inovativní vynález Ybell. Jedna jediná multifunkční fitness pomůcka, která umožnila provádět všechny cviky při běžném tréninku, a nahradila tak hromady dalšího jednoúčelového vybavení.

YBell je multifunkční fitness nástroj 4v1

Víceúčelová fitness pomůcka Ybell vám umožní provádět množství nejrůznějších cviků s jediným kusem vybavení. Díky středovému madlu a tří vnějších držadel nabídne několik variací úchopů. Při svislém držení za středové madlo jej lze použít jako činku. Při držení zespodu za dvě vnější madla z něj uděláte medicimbal s dvojitým úchytem. S uchopením za jedno vnější držadlo se z pomůcky Ybell stává kettlebell a při stejném úchopu s položením na zem funguje jako push-up madlo.

Zkombinujte několik pomůcek Ybell pro účinnější trénink

Fitness nástroj Ybell je ještě lepší, pokud při tréninku použijete dva kusy zároveň. Budete například moci posilovat obě ruce najednou a při některých cvicích získáte správné rozložení závaží, a tím i lepší rovnováhu. Dva kusy pomůcky vám poslouží také jako podpěra při hlubokém klikování. Ybell dostanete v pěti hmotnostních variantách. Modrá varianta XS váží 4 kg, zelená S má 6 kg, šedá velikost M je 8kilová, oranžová L váží 10 kg a nejtěžší bílá XL má hmotnost 12 kg.

Příslušenství a sety Ybell

Ybell si můžete pořídit taky v setu po více kusech. Na škodu pak nebude ani stojan na všechna vaše závaží. Set čítá 10 kusů nástrojů – dva od každé velikosti. Je skvělý, pokud obměňujete intenzitu vašich tréninků a bude se hodit i do veřejné posilovny, kterou navštěvují různě fyzicky zdatní sportovci. Pokud byste chtěli váš set pomůcek rovnou někam snadno a přehledně uložit, poslouží vám vertikální Ybell stojan, který unese až 10 kusů závaží.

Prodloužená záruka

Všechno vybavení i nářadí dokonale známe a stojíme za ním. Kvalitní a bezproblémový záruční a pozáruční servis je pro nás samozřejmostí. Na všechny nenelektronické produkty poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  se zpracováním osobních údajů. Pole označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Děkujeme


  Košík

  loader
  X
  X
  X
  X