fbpx

Naše fitness značky

BOSU * YBell * Blazepod * Lebert Fitness * WeckMethod * Angles90 * RAD

Jsme oficiálním dovozcem a distributorem pro Česko a Slovensko. Všechny tyto značky patří mezi lídry v oboru s fitness 

Sidea · YBell Fitness · BOSU · BlazePod · Lebert Fitness · Weckmethod · Angles90 · Outrace · RAD Roller

 | BODYKING FITNESS

Angles90

Angles90 jsou ergonomická madla. 

Tato madla z efektivní zapojení svalstva a lze je kombinovat se závěsným systémem od Angles90. Angles90 je Německo-Italská firma, která spojuje Německou preciznost a inovaci s Italským designem. Angles90 jsou ideální pomůcky pro domácí i profesionální použití. Díky Angles90 dokážete procítit a zapojit svalstvo jako nikdy předtím.

 | BODYKING FITNESS

BlazePod

BlazePod. 

Tyto světla od Blazepod jsou jedničkou ve flash reflex trainingu. Zažijte nekonečné možnosti, jak posunout své limity a vylepšit své tréninky s motivujícími vizuálními podněty. BlazePod Vás motivuje k rychlejší reakci, posunutí limitů a zvýšení výkonu. Blazepod je vhodný pro kondiční trénink, funkční trénink, fyzioterapii a sporty.

 | BODYKING FITNESS

BOSU

Bosu.

Je lídrem v oblasti balančních pomůcek. Produkty Bosu Profi, Bosu Home, Bosu Nexgen Pro, Bosu Nexgen Home jsou vrcholem produkce Bosu a vyznačují se vysokou odolností a životností. Bosu je balanční podložka určená pro rehabilitační trénink, skupinové lekce, kondiční trénink. Bosu balance trainer je na trhu přes 20 let a za tuto dobu si vybudoval silnou pozici a stal se nedílnou pomůckou v každém fitness centru.

 | BODYKING FITNESS

Lebert Fitness

Lebert Fitness. 

Je jedničkou v oblasti výroby bradel pro kalisteniku. Lebert Equalizer a Parallettes jsou perfektně zpracovány po designové i funkční stránce. Lebert Equalizer jsou vysoká bradla ve třech výškových variantách, Equalizer, Equalizer XL a Equalizer XXl. Díky těmto třem variantám si najde kdokoliv ideální velikost vhodnou pro jeho postavu. Lebert Parallettes jsou “stalky” malá bradla s optimálním rozložením těžiště pro nácvik stojek.

 | BODYKING FITNESS

RAD Roller

RAD.

RAD jsou nástroje, které jsou anatomicky přizpůsobeny tělu. Díky tomu RAD dokáže cíleně působit na konkrétní místa, která potřebují uvolnit. RAD produkty můžete kombinovat mezi sebou a z efektivnit uvolnění.

 | BODYKING FITNESS

Sidea

Sidea Fitness.

Je světový výrobce fitness vybavení. Jde o dceřinou firmu Technogymu. Sidea se vyznačuje špičkovou kvalitou a pěkným designem. Sidea má v sortimentu jen produkty špičkové kvality a pěkného designu. Všechny produkty Sidea jsou akreditovány a vyrobeny z nezávadných materiálů. Produkty Sidea si můžete vybavit profesionální fitko, domácí gym a nebo fyzio studio.

 | BODYKING FITNESS

Weckmethod

WeckMethod.

Je fitness společnost vyrábějící inovativní nástroje určené pro fitness. Tuto společnost založil David Weck, který stojí za úspěchem BOSU. Díky získaným zkušenostem vylepšil klasické BOSU Balance trainer a stvořil BOSU Elite, které se zaměřuje na rozvoj síly a rovnováhy. Dalšími Davidovými produkty jsou RMT Club a Pro Pulsers.

 | BODYKING FITNESS

YBell Fitness

YBell Neo.

Je multifunkční činka, která svou konstrukcí nahradí několik druhů nařadí. Můžete s ní cvičit jako s kettlebellem, jednoručními činkami, medicinbalonem s úchyty, tak i madly na klik. YBell Neo je Australská firma, který stvořila YBell Neo spojením čtyř nástrojů v jeden dokonalý. YBell Neo je dokonalý nástroj pro domácí cvičení a pro skupinové lekce.

Prodloužená záruka

Všechno vybavení i nářadí dokonale známe a stojíme za ním. Kvalitní a bezproblémový záruční a pozáruční servis je pro nás samozřejmostí. Na všechny nenelektronické produkty poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  se zpracováním osobních údajů. Pole označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Děkujeme


  Košík

  loader
  X
  X
  X
  X