fbpx

BOSU® NexGen Home

Nový, BOSU® Home Balance Trainer “NexGen™” s texturovaným designem je zaměřený na maximální funčnost. To znamená, že je možné je využít co nejefektivněji.

Koupit

Angles90™ Athlete Kit

kombinuje typické výhody odporových popruhů a závěsných systémů s ergonomickým madlem. Jinými slovy, trénujte celé své tělo přátelským a intenzivním způsobem a přitom používejte rukojeť, která se dokonale přizpůsobí tvaru vašich rukou.

Koupit

BlazePod®

Objevujte s BlazePod skutečnou dokonalost s předního světového lídra Pro-level Flash-Reflex systémů. Zažijte nekonečné možnosti, jak posunout své limity a vylepšit své tréninky s motivujícími vizuálními podněty. BlazePod Vás motivuje k rychlejší reakci, posunutí limitů a zvýšení výkonu

Koupit

BOSU® Black Pro Balance Trainer

Limitovaná Edice

Koupit

SURGE® Riptide

je nejmodernější tréninková pomůcka postavená pro zlepšení celkového zdraví, kondice a výkonu. Je navržen tak, aby tělo reagovalo na dynamický pohybu vodní zátěže a přizpůsobovalo se měnící zátěži uvnitř. Díky tomu se více zapojují svaly hlubokého stabilizačního systému.

Koupit

Tréninková videa

připravili jsme pro Vás široký výběr tréninkovych videií, která Vás mohou inspirovat. Můžete si z jednotlivých videí sestavit svůj vlastní tréninkový plán a procvičit všechny partie Vašeho těla, nebo jen doplnit svůj trénink o některý nový zajímavý cvik.

Zjistit více

BOSU® Elite Balance Trainer

posuň svůj workout s balanční podložkou o level výš

Zjistit více

Flying PRO

profesionální závěsný systém pro posílení hlubokého stabilizačního systému BodyCORE a celého těla

Zjistit více
pridana hodnota doprava zdarma 2

DOPRAVA ZDARMA
Pro objednávky nad 3000 Kč
je doprava po ČR ZDARMA

pridana hodnota bezproblemovy servis

BEZPROBLÉMOVÝ SERVIS
poskytujeme záruční a pozáruční autorizovaný servis

pridana hodnota jistota originalu

JISTOTA ORIGINÁLU
Produkty, které prodáváme
jsou vždy originál

pridana hodnota zakaznicky servis

ZÁKAZNICKÝ SERVIS
vstřícná a přátelská komunikace
se zákazníky

Ybell (4v1)

je multifunkční činka, která svou konstrukcí nahradí několik druhů nařadí. Můžete s ním cvičit jako s Kettlebellem, jednoručními činkami, tak i madly na kliky. Ybell je vhodný jak pro silový trenink, tak především pro funkční cvičení. Jeho všestranost ho dělá univerzální pomůckou, která by neměla chybět v žádném fitness centru. Ybell je vhodný i pro skupinové lekce a domácí posilovny.

Oblíbené produkty

produkty, které naši zákazníci nejvíce nakupují

oddelovac cinka 1

Zastupujeme přední světové značky

které patří mezi lídry v oboru s fitness vybavením a nářadím – Sidea, Ybell, BOSU, Blazepod, Lebert Fitness, Weckmethod, Angles90, Fieldpower, Outrace, Lifeline, a mnoho dalších. Všechno vybavení i nářadí dokonale známe a stojíme za ním. Kvalitní a bezproblémový záruční a pozáruční servis je pro nás samozřejmostí.

Košík

loader